Kontakt

Organizator: Etnografski muzej Istre

Trg Istarskog razvoda 1275. br. 1
52 000 Pazin

tel: +385/52/622 220

Ravnateljica: dr. sc. Lidija Nikočević

Voditeljica festivala: Tamara Nikolić Đerić, kustosica Etnografskog muzeja Istre tamara@etnofilm.com

Selektor natjecateljskog programa: Bojan Mucko, etnolog/kulturni antropolog, novinar/voditelj bojan@etnofilm.com

Koordinatorica međunarodne radionice: Lea Vene, etnologinja/kulturna antropologinja, povjesničarka umjetnosti, studentica Teorije i kulture mode lea@etnofilm.com

Voditeljica produkcije: Sara Jurčić, etnologinja/kulturna antropologinja i komparatistica sara@etnofilm.com

Koordinator volontera: Martin Bogdan, etnolog/kulturni antropolog martin@etnofilm.com

Vizualne komunikacije festivala: Agron Lešdedaj agron@etnofilm.com

Voditeljica Ureda za goste: Andrea Jakopović andrea@etnofilm.com

PR: Maja Ogrizović, Kristina Smoljanović

Sponzori
Medijski sponzori
Suradnici

Copyright 2016.

Izrada web stranica: Netlex